Wild Nature Bałtów
  • Ambasador

Zapytaj o cene

Wild Nature Bałtów to pole namiotowe w indiańskim stylu, stworzone z pasji do natury, w którym w przyjaznej atmosferze i w otoczeniu przyrody, napełnisz organizm pozytywna energią.
Jeśli zależy wam na wypoczynku na łonie natury, w spokojnym miejscu. Aby po przebudzeniu słyszeć śpiew ptaków, natomiast wieczorem wspólnie z sąsiadami zasiąść przy ognisku pod rozgwieżdżonym niebem, podczas gdy dzieci wspólnie bawią się na placu zabaw, serdecznie zapraszamy do nas.
Podpowiemy jakie atrakcje są w okolicy, co warto zwiedzić, jak aktywnie zagospodarować czas, lub po prostu którymi ścieżkami spacerować po lesie.
W naszej ofercie mamy pięć przestronnych 4 osobowych namiotów Tipi, we wnętrzu których znajdują się cztery łóżka wraz z pościelą i kocami, stół, taborety oraz dwie lampy.
W części wspólnej do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny m.in. w kuchenkę gazowa, lodówkę, ekspres do kawy, czajnik, a także stoły piknikowe, plac zabaw + Softarchery – łuki i strzały, badminton, gry planszowe i puzzle, miejsce na ognisko i grilla, bezpłatny parking oraz sanitariaty.

Udogodnienia:
aneks kuchenny
kuchenka
lodówka
ekspres do kawy
stoły piknikowe
grill
miejsce na ognisko
kijki do kiełbasek
parking
plac zabaw
gry planszowe i puzzle
hamaki

Dostępnych jest 5 Namiotów – 4 osobowych 
Cena za namiot 240 zł

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 1307 Miejsc: 20 Pokoje: 5 Odległość od JuraParku: 2 km
Telefon: 691 968 548 Adres: Skarbka Dolna 50b, 27-423 Bałtów Email: kontakt@wildnature-baltow.pl Strona www: www.wildnature-baltow.pl
Ambasador JuraParku: Tak

Udogodnienia

aneks kuchenny w pokojach
ekspress do kawy
grill
hamak
kuchenka
lodówka
miejsce na ognisko
parking
plac zabaw

Pokoje

Pokoje 4 os.: 5
Łazienki w pokojach: Nie