U Zdzicha
  • Ambasador

30 PLN
Zniżki dla dzieci i stałych gości

Nasze gospodarstwo  położone jest na obrzeżach Bałtowa, co gwarantuje przybyłym Gościom ciszę i spokój oraz możliwość korzystania z wszelkich atrakcji, jakie oferuje Bałtów. Naprzeciw  naszego gospodarstwa znajduje się las pełen grzybów i jagód. Goście mają możliwość wypocząć na łonie natury korzystając z wytyczonych szlaków pieszych i rowerowych, jeżdżąc konno, a wieczorem biesiadując przy grillu lub ognisku. Zimową porą na spragnionych atrakcji czekają zabytkowe sanie, które zawiozą Państwa w najpiękniejsze zakątki Bałtowa.

Do dyspozycji Gości oddaliśmy pokoje  3 i 4-osobowe, 3 łazienki oraz  aneks kuchenno- jadalny.  W otoczeniu domu znajduje się duży ogród z placem zabaw dla dzieci i altanką.

W naszym gospodarstwie czekają na Państwa przyjazne zwierzęta domowe: kury, kaczki, perliczki oraz koń pod siodło. Ulubionym zajęciem  najmłodszych  jest  karmienie ptactwa i zbieranie jajek.

Organizujemy również przejażdżki konne pod okiem wykwalifikowanej instruktorki oraz warsztaty plastyczne.
Zapraszamy!

Informacje dodatkowe:

parking, aneks jadalno-wypoczynkowy, sieć Wi-Fi, dostęp do żelazka i deski do prasowania, ogród, grill lub miejsce na ognisko, huśtawki lub hamak, plac zabaw dla dzieci, ogród warzywny, zwierzęta w gospodarstwie, jazda konna, kuligi.

Zniżki (po uzgodnieniu):
– dla dziecka do lat 5
– dla stałych gości
– dla grup powyżej 10 osób

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 842 Miejsc: 10 Pokoje: 3 Odległość od JuraParku: 1.4 km
Telefon: 41 264 11 30, 509 376 569 Adres: Bałtów 161, 27-423 Bałtów, Email: chodzinska55@poczta.onet.pl Ambasador JuraParku: Tak

Udogodnienia

grill
jazda konna
kuchnia ogólnodostępna
kuligi
miejsce na ognisko
parking
plac zabaw
Wi-Fi
Żelazko/deska do prasowania

Pokoje

Pokoje 3 os.: 2
Pokoje 4 os.: 1
Łazienki w pokojach: Tak