Pod dębem

30 PLN

Nasze gospodarstwo znajduje się w malowniczym miejscu, na skraju lasu, 1300 metrów od ruchliwego centrum Bałtowa. Dojazd do JuraPark i innych atrakcji z nim związanych oraz obiektów użyteczności publicznej wiedzie przez malowniczy wąwóz. Nasi wczasowicze mogą odpocząć od problemów ruchliwego miasta, słuchając śpiewu ptaków i zbierając grzyby w lesie. Najmłodsi goście mogą skorzystać z piaskownicy i huśtawki. W pobliżu domu można również rozbić namiot. Dla gości, warzywa i owoce z przydomowego ogródka bez ograniczeń. W gospodarstwie znajdują się zwierzęta domowe: koty, króliki, kury. Po dniu pełnym wrażeń proponujemy wieczór spędzony przy grillu lub ognisku z pieczeniem kiełbasy. Proponujemy Państwu 3 pokoje trzyosobowe w cenie 30 zł za osobę. Dla gości dostępna jest łazienka z prysznicem oraz kuchnia.

Informacje dodatkowe:

parking, aneks kuchenny, sieć Wi-Fi, dostęp do żelazka i deski do prasowania, ogród, grill lub miejsce na ognisko, huśtawki lub hamak, rowery, plac zabaw dla dzieci, ogród warzywny, zwierzęta w gospodarstwie.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 352 Miejsc: 9 Pokoje: 3 Odległość od JuraParku: 1.4 km
Telefon: 728 499 056 Adres: Bałtów 162, 27-423 Email: teresa.zieja@wp.pl

Udogodnienia

grill
miejsce na ognisko
parking
plac zabaw
Wi-Fi
Żelazko/deska do prasowania

Pokoje

Pokoje 3 os.: 3
Łazienki w pokojach: Nie
This style property is located in is currently and has been listed on Agrobałtów. This property is listed at 30 PLN. It has 9 miejsc bedrooms, 3 pokoje bathrooms, and is 1.4 km. The property was built in year.