Pałacowe Wzgórze

  30 PLN
  Zniżki dla dzieci i stałych gości

  Gospodarstwo znajduje się w górnej części Bałtowa. Stąd rozpościera się przepiękny widok na dolny Bałtów i okolicę. W bezpośrednim sąsiedztwie gospodarstwa znajduje się zabytkowy pałac książąt Druckich-Lubeckich wraz z otaczającym go parkiem – doskonałym miejscem na spacery. U stóp wzgórza pałacowego znajduje się XVII – wieczny Kościół, w którym malowidła na ścianach wykonywali artyści ze szkoły Jana Matejki.

  Z pobytu w gospodarstwie będą zadowolone osoby, które cenią sobie ciszę i spokój, jak i osoby preferujące aktywny wypoczynek. Pierwsi mogą spłynąć tratwami po rzece, łowić ryby, zbierać jagody i grzyby w lesie oraz spacerować w pobliskim parku przypałacowym. Drudzy mogą wyruszyć na piesze i rowerowe szlaki turystyczne, pływać kajakami, jeździć konno, grać w piłkę plażową lub piłkę nożną oraz zasmakować adrenaliny podczas zjazdu tyrolką. Do dyspozycji gości oddano dwa pokoje trzyosobowe wyposażone w telewizor, czajnik i suszarkę. Goście mogą skorzystać z posiłków podawanych przez gospodarzy lub przygotowywać posiłki we własnym zakresie.

  Informacje dodatkowe:

  parking, wyposażona kuchnia z jadalnią, sieć Wi-Fi, dostęp do żelazka i deski do prasowania, ogród, grill lub miejsce na ognisko, huśtawki, plac zabaw dla dzieci, ogród warzywny, kuligi.

  Podstawowe fakty

  Identyfikator właściwości: 347 Miejsc: 6 Pokoje: 2 Odległość od JuraParku: 2.4 km
  Telefon: 512 659 194 Adres: Bałtów 93A, 27-423 Bałtów

  Udogodnienia

  grill
  kuchnia ogólnodostępna
  miejsce na ognisko
  parking
  plac zabaw
  Wi-Fi
  Żelazko/deska do prasowania

  Pokoje

  Pokoje 3 os.: 2
  Łazienki w pokojach: Nie