Na Leśnej u Eli

30 PLN

Gospodarstwo znajduje się w Bałtowie, wokół pięknych lasów i pól. To raj dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego gwaru na łonie natury.

Dysponujemy dwoma pokojami (2-osobowym i 1-osobowym) ze wspólną łazienką oraz kuchnią i jadalnią.

W kuchni istnieje możliwość przygotowania posiłku we własnym zakresie. Pokoje wyposażone są w czajnik elektryczny i radio. Gospodyni serwuje potrawy regionalne z warzyw i owoców z własnego ogródka.

Latem i jesienią czekają na Państwa lasy pełne jagód i grzybów. Przejażdżki bryczką a zimą kuligi. Na najmłodszych czeka piaskownica a dla miłośników zabawy i pieczonej kiełbaski grill oraz miejsce na ognisko.

W odległości 200m od naszego gospodarstwa znajduje się kompleks pałacowo-parkowy, zabytkowy kościół, a około 2 km JuraPark Bałtów, Zwierzyniec Bałtowski.

Informacje dodatkowe:

parking, wyposażona kuchnia z jadalnią, sieć Wi-Fi, dostęp do żelazka i deski do prasowania, ogród, grill, miejsce na ognisko, huśtawki lub hamak, rowery, plac zabaw dla dzieci, ogród warzywny, zwierzęta w gospodarstwie.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 308 Miejsc: 3 Pokoje: 2 Odległość od JuraParku: 2.4 km
Telefon: 514 116 831 Adres: Bałtów 92A, 27-423 Bałtów

Udogodnienia

czajnik elektryczny
parking
TV w pokojach

Pokoje

Pokoje 1 os.: 1
Pokoje 2 os.: 1
Łazienki w pokojach: Nie
This style property is located in is currently and has been listed on Agrobałtów. This property is listed at 30 PLN. It has 3 miejsc bedrooms, 2 pokoje bathrooms, and is 2.4 km. The property was built in year.