Chabałka- Przytulna Chatka Bałtowska
  • Ambasador

od 250zł

Chabałka to mały całoroczny pensjonat zadedykowany rodzinom z
dziećmi. Wyróżniają go piękne dinozaurowe pościele i tematyczne
wystroje pokoi. Lokalizacja – centrum Bałtowa – JuraPark w odległości
150 metrów. Po sąsiedzku restauracja i sklepy spożywcze.

Chabałkę od JuraParku dzieli zaledwie 150 metrów. To mały całoroczny pensjonat zadedykowany osobom, które wybierają Bałtów i okolice na krótsze i dłuższe eskapady. Co wyróżnia Chabałkę? Obiekt oddany do użytkowania w maju 2021, bliskość do kompleksu JuraPark, po sąsiedzku restauracja oraz sklep spożywczy, parking na posesji i po drugiej stronie ulicy. Na dwóch poziomach zaaranżowane są  przestrzenie z trzema oddzielnymi wejściami, co w dobie dyscypliny sanitarnej pozwala gościom korzystać z noclegów bez zbędnego kontaktu z innymi turystami. Na parterze czeka na Gości wygodny rodzinny apartament z oddzielną kuchnią i elegancką łazienką. Od strony tarasu znajduje się przytulne studio z aneksem kuchennym, w sam raz na romantyczne weekendy. Na piętrze do dyspozycji Gości oddane są trzy pokoje, oczywiście każdy z własną łazienką i wspólnym aneksem kuchennym. Jednocześnie domek pomieści 15 osób dorosłych. Jeśli chodzi o rodziny z dziećmi są możliwe różne warianty zakwaterowania czyli 2+1, 2+2, 2+3 a nawet 2+4. Dla maluchów przewidziano łóżeczka turystyczne, foteliki do karmienia, schodek przy umywalce czy mydło, które ryczy głosem dinozaura.

Świetna lokalizacja pozwoli Gościom, jak i Ich dzieciom bez problemu eksplorować najbliższą okolicę i korzystać z lokalnych atrakcji.

Przyjeżdżacie większą ekipą? Skontaktujcie się z nami telefonicznie przed rezerwacją. Właściciel dobierze odpowiedni do Waszych potrzeb pokój lub pokoje.

Zajrzyjcie Facebooka Chabałki:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064313611721

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 1458 Miejsc: 15 Odległość od JuraParku: 0.15 km Telefon: 662 867 462
Adres: Bałtów 15 Email: dinotour@wp.pl Ambasador JuraParku: Tak

Pokoje

Łazienki w pokojach: Niektóre