Bodhi Studio
  • Ambasador

150 PLN

Pokoje wypoczynkowe znajdują się na wzgórzu za Wioską Świętego Mikołaja – w zacisznym miejscu, zdała od zgiełku kompleksu turystycznego. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Studia Masażu Bodhi – koniecznie umówcie się na relaksujące masaże lub saunowanie.

Tylko 500 metrów od Bodhi Studio znajduje się gastronomia „Zajazd Przystocze” – gdzie serwowane są śniadania w formie bufetu. Położona nieopodal restauracja Browar Bałtów skusi pysznymi daniami i nie tylko. Tuż za stokiem z wyciągiem orczykowym znajduje się klimatyczna restauracja Bałtowski Zapiecek.

 

Korzystając z noclegu w „Bodhi Studio”,  „Zajeździe Przystocze” lub „Ranczo w Dolinie” Pakiet Kompleksowy lub Pakiet Bajkowa Zima kupujesz tylko raz. W pozostałe dni pobytu masz bezpłatny dostęp do atrakcji wchodzących w skład zakupionego przez Ciebie pakietu. Latem otrzymasz również 30 % rabatu na wypożyczalnię rowerów.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 1527 Miejsc: 11 Pokoje: 3 Odległość od JuraParku: 0.1 km
Telefon: 510 263 896 Adres: Bałtów 171 c (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego za skansenem pszczelim), 27-423 Bałtów Email: noclegi@jurapark.pl Strona www: https://bodhistudio.pl/
Ambasador JuraParku: Tak

Udogodnienia

czajnik elektryczny
lodówka
mikrofalówka
parking
ręczniki
suszarka do włosów
TV w pokojach
Wi-Fi

Pokoje

Pokoje 3 os.: 1
Pokoje 4 os.: 2
Łazienki w pokojach: Tak