Przy Skarpie
  • Ambasador

Zapytaj o cene

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z gościny naszej agroturystyki. Znajduje się ona zaledwie 10 minut pieszo od jednej z najpopularniejszych atrakcji w Polsce, jaką jest Bałtowski Kompleks Turystyczny. Jest to jedna z agroturystyk, które znajdują się najbliżej tego obiektu. Lokalizacja domku, jest niewątpliwie ogromnym jego atutem. Położenie sprzyja wycieczkom pieszym, rowerowym, spływom kajakowym, a zimą- szusowaniu na nartach (w bliskiej odległości znajduje się Stacja Narciarska Szwajcaria Bałtowska).  Zaledwie 2 minuty pieszo od agroturystyki znajduje się atrakcja- „Domek do góry nogami”.

W bliskiej okolicy, zaledwie kilkanaście  minut pieszo, swoje położenie mają liczne obiekty gastronomiczne, a w tym:

  • Browar Bałtów- jedyny w Polsce browar tematyczny, gdzie nie tylko można spróbować warzonego na miejscu piwa, ale również skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej przybrowarnej restauracji,
  • Bałtowski Zapiecek – klimatyczna restauracja, dysponująca szerokim wachlarzem przepysznych, tradycyjnych pozycji w menu.

Obiekt wykonany jest z drewna. Znajdują się w nim:  1x łóżko dwuosobowe,  2x łóżko jednosobowe, duża kanapa. Oprócz tego obiekt dysponuje aneksem kuchennym, dzięki czemu Goście mogą sami przygotowywać posiłki.

Sam domek, sprzyja prywatności. Jest otoczony skałkami i zielenią. Posiada ogród, w którym znajduje się altanka i grill.  Będzie wspaniałą alternatywą dla przyjaciół, czy rodziny. Jest przytulny i zadbany.

 

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 1559 Miejsc: 4 Pokoje: 3 Odległość od JuraParku: 0.3 km
Telefon: 501620558 Adres: Bałtów 174B Email: gkocjan52@wp.pl Ambasador JuraParku: Tak

Pokoje

Pokoje 2 os.: 2
Łazienki w pokojach: Tak