Arkadia
  • Ambasador

30 PLN

Gospodarstwo zlokalizowane jest 2 km od JuraParku, Zwierzyńca i Szwajcarii Bałtowskiej w kierunku – Solec nad Wisłą.

Gospodarstwo otoczone jest lasem oraz przepięknym przełomem rzeki Kamiennej oraz pagórkami porośniętymi potężnymi modrzewiami.

Z naszego gospodarstwa można pieszo przejść wzdłuż rzeki Kamiennej bezpośrednio pod stok narciarski i mały zwierzyniec (ok. 1 km).

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy 3 pokoje o wysokim standardzie oraz salon z jadalnią i otwartą kuchnią, gdzie można samodzielnie przygotować posiłki.

Wokół budynku znajduje się zagospodarowany plac zabaw, boisko dla dzieci oraz obszerny parking.

Naszą ofertę noclegową kierujemy zarówno do najbardziej wymagających klientów, dla których przygotowaliśmy pokoje o wysokim standardzie, jak również dla tych którzy szukają ciszy i przytulnych pokoi w rozsądnej cenie.

Serdecznie zapraszamy Państwa przez cały rok.

http://www.arkadia.wczasywpolsce.pl/

Posiadamy certyfikat „Pięknej i Bezpiecznej Zagrody” wydany przez Wójta Gminy Bałtów w 2012r. w konkursie na najpiękniejsze gospodarstwo w gminie.

Informacje dodatkowe:

parking, wyposażona kuchnia z jadalnią, dostęp do pralki, żelazka i deski do prasowania, ogród, grill lub miejsce na ognisko, altana, zwierzęta w gospodarstwie, huśtawki, plac zabaw dla dzieci, tenis stołowy, wędki, rowery, kuchnia regionalna, zwierzęta w gospodarstwie, ogród warzywny.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 177 Miejsc: 10 Pokoje: 3 Odległość od JuraParku: 2.4 km
Telefon: 604 844 008 Adres: Skarbka Dolna 35, 27-423 Bałtów Email: raczek26@vp.pl Strona www: www.arkadia.wczasywpolsce.pl
Ambasador JuraParku: Tak

Udogodnienia

grill
kuchnia ogólnodostępna
miejsce na ognisko
parking
plac zabaw
rowery
Żelazko/deska do prasowania

Pokoje

Pokoje 3 os.: 2
Pokoje 4 os.: 1
Łazienki w pokojach: Tak