Gospodarstwo agroturystyczne

Wiejski Zakątek

Dąbrówka 19
27-350 Sienno, woj. mazowieckie
Telefon: 506 597 194; 506 383 778
E-mail: wiejskizakatek@gmail.com

Strona www: www.facebook.com/pages/Wiejski-Zakątek/151111468389887?fref=ts

Rodzaje pokoi:

Liczba miejsc ogółem: 8

Liczba pokoi 2-osobowych: 4 (1 łazienka na 4 pokoje)

 

Ceny:

Cena za dobę: od 30 zł/osoba

Zniżki: dzieci do 7 r. ż. – połowa ceny.

Gospodarstwo agroturystyczne „Wiejski Zakątek” mieści się w Dąbrówce – wiosce położonej kilka kilometrów od Bałtowa, gdzie w 2004 roku powstał pierwszy w Polsce Park Jurajski. Dąbrówka usytuowana jest na granicy województw: świętokrzyskiego i mazowieckiego. Wioskę otaczają lasy i pola uprawne.
Wiejski Zakątek jest pierwszym gospodarstwem agroturystycznym w Dąbrówce. Naszym celem jest przede wszystkim pokazanie atrakcji regionu, promocja zdrowego stylu życia i przybliżenie obyczajowości oraz kultury wsi. Zatem koniecznie warto być w pobliskim Bałtowie i Muzeum Archeologicznym w Krzemionkach, które oddalone są ok. 7 km od Dąbrówki. Kolejną atrakcją może być wizyta w Sandomierzu, gdzie dojazd samochodem zajmuje ok. 30 min. Po drodze do miasteczka można odwiedzić Fabrykę Porcelany w Ćmielowie. Warto także zarezerwować czas na pobyt w Górach Świętokrzyskich (samochodem dotrzeć tam można w ciągu 45 min.). Stamtąd proponujemy udać się do Kielc. Miasto także oferuje wiele interesujących, zarówno sezonowych, jak i całorocznych propozycji dla turystów.

Jeśli chcesz w ciszy i spokoju odpocząć po wyczerpującym i pełnym wrażeń dniu z Bałtowskiego JuraParku, Zależy Ci na dobrych warunkach oraz przystępnej cenie, serdecznie zapraszamy do „Wiejskiego Zakątka”.

To nowo otwarte gospodarstwo agroturystyczne oferuje:

cztery przytulne, urządzone w ludowym stylu pokoje sypialne, gdzie wyśpisz się w wygodnym łóżku i wrócisz wypoczęty do swoich codziennych zajęć;

salon, gdzie zrelaksujesz się przy książce i zdobędziesz wiedzę na temat regionu oraz innych, wartych odwiedzenia/ciekawych turystycznie miejsc;

zabawy i lekcje edukacyjne dla dzieci i dorosłych – kontakt z miejscowymi rzemieślnikami, artystami, prehistorią;

w pełni wyposażoną kuchnię, gdzie samodzielnie przygotujesz posiłki z naturalnych składników i zasmakujesz zdrowych produktów;
przestrzeń i leśne powietrze, które pozwolą Ci poczuć się wolnym i beztroskim.
To tylko kilka argumentów przemawiających za pobytem w „Wiejskim Zakątku”. Mamy nadzieję, że Ty – Drogi Gościu – decydując się na pobyt w gospodarstwie, znajdziesz także swoje motywacje, aby odwiedzić nasze strony.

Informacje dodatkowe:

parking, wyposażona kuchnia z jadalnią, dostęp do żelazka i deski do prasowania, ogród, grill lub miejsce na ognisko, ogród warzywny.

Mapa

Wiejski Zakątek

Dąbrówka 19, Sienno, Polska