Gospodarstwo agroturystyczne

Pałacowe Wzgórze

Bałtów 93 A
27-423 Bałtów
woj. świętokrzyskie
Telefon: 512 659 194

Strona www:

Rodzaje pokoi:

Liczba miejsc ogółem: 6

Liczba pokoi 3-osobowych: 2 z TV (łazienka w korytarzu)

Ceny:

Cena za dobę: od 30 zł/osoba

Zniżki: dla dzieci i dla stałych gości

Gospodarstwo znajduje się w górnej części Bałtowa. Stąd rozpościera się przepiękny widok na dolny Bałtów i okolicę. W bezpośrednim sąsiedztwie gospodarstwa znajduje się zabytkowy pałac książąt Druckich-Lubeckich wraz z otaczającym go parkiem – doskonałym miejscem na spacery. U stóp wzgórza pałacowego znajduje się XVII – wieczny Kościół, w którym malowidła na ścianach wykonywali artyści ze szkoły Jana Matejki.

Z pobytu w gospodarstwie będą zadowolone osoby, które cenią sobie ciszę i spokój, jak i osoby preferujące aktywny wypoczynek. Pierwsi mogą spłynąć tratwami po rzece, łowić ryby, zbierać jagody i grzyby w lesie oraz spacerować w pobliskim parku przypałacowym. Drudzy mogą wyruszyć na piesze i rowerowe szlaki turystyczne, pływać kajakami, jeździć konno, grać w piłkę plażową lub piłkę nożną oraz zasmakować adrenaliny podczas zjazdu tyrolką. Do dyspozycji gości oddano dwa pokoje trzyosobowe wyposażone w telewizor, czajnik i suszarkę. Goście mogą skorzystać z posiłków podawanych przez gospodarzy lub przygotowywać posiłki we własnym zakresie.

Informacje dodatkowe:

parking, wyposażona kuchnia z jadalnią, sieć Wi-Fi, dostęp do żelazka i deski do prasowania, ogród, grill lub miejsce na ognisko, huśtawki, plac zabaw dla dzieci, ogród warzywny, kuligi.

 

Mapa

Pałacowe Wzgórze

Bałtów 93 A, 27-423 Bałtów